English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 42
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 42  27.04.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 42
27.04.2012
Hyrremi i jep ultimatum Sulltan Sulejmanit: ose vajzat e ardhura ruse do dëbohen nga haremi, ose ajo do largohet. Sulejmani nuk bie pre e presionit të saj, po Hyrremi e kërcënon se do vrasë veten, nëse nuk e lë të largohet. E gjithë kjo situatë e tensionuar, në harem përjetohet si fundi i Hyrremit, e cila s’mund ta kushtëzojë sulltanin, duke ndryshuar ligjet e sarajeve. E çuditshme është se në fund, Sulejmani lëshon pe dhe i bindet dashurisë për të.
Shto : Pri 27, 2012
21:12
Shikime : 31014
Komente : 5
Vlerėso kėte video
4.7
41 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
hyremi
Postuar  27/10/2012  14:09
qa u ba maidevran e kuptove qi s ta qet me hyremin
  
Kreshnik
Postuar  23/08/2012  18:16
vAllah qafira te fort jan qeta qe po i fusin keto vido Allahu i shkatrrofttttt.
  
lenta lena
Postuar  17/05/2012  19:30
valla hyrremja ja ka plas majdevranes zemeren
  
lani
Postuar  29/04/2012  01:04
shume origjinal
  
BERTA
Postuar  27/04/2012  23:30
I mahnitshem karakteri i sulltaneshes Hyrrem.....c'deshi e arriti,madje vuri edhe me shpatulla pas murit Udheheqesin e Perandorise Otomane.....!
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike