English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 10
Vlerėso kėte video
4.6
47 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
10 Komente
Linda
Postuar  13/08/2014  15:01
Kjo histori te le pa fjale eshte shume e bukur plot intriga dhe mbi te gjitha reale.
Eshte filmi me I bukur turk qe eshte shfaqur ndonj here.
Komplimente pa fund.
  
emira
Postuar  18/07/2013  18:27
po me vjen keq vanesa po hyrremi eshte 10000000 here ma e bukur se mahidevrani edhe po duket qarte ke po e doon ma shum sulltni
  
deni
Postuar  30/09/2012  22:29
@Eni
iskander qe perdoretne kete film ska te beje me skenderbeun tone se skenderbeu lindi ne 1405 dh vdiq ne 1468 sulltan sulejmani eshte i viteve 1500
  
xhuliathanza
Postuar  07/05/2012  21:02
sulejmani ii madherishem dhe sulltaneshe hyrrem jane te mrekullueshem e duan njeri tjetrin
  
vanesa
Postuar  06/05/2012  11:56
SULEJMANI I MADHERISHEM mahidevrani. eshte si shpirt,ndersa hyrremi ta neverit.as sa gjysma e mahidevranit s'eshte. .. mu m'a caron nervat dhe hatixheja . do zoti e lind vajze hyrremi fmijn e 4. .A dhe 1 gjo edhe nena sulltaneshe si shpirt o. e du fort. ndersa sulltani edhe m' pelqen edhe jo. ndersa mustafAI  KA PAS QEN MA I BUKUR KUR KA QEN I VOGEL.
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim