English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 40
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 40  25.04.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 40
25.04.2012
Sulejmani kalon natën me Sadikën dhe Ibrahimi e merr vesh. Ai vihet në vështirësi për situatën e mëpasme me Matrakçiun. Ndërkohë, Hyrremin e bluan xhelozia në saraje dhe të nesërmen shkon të Hatixheja për të marrë vesh ç’ka ndodhur. Aty kupton që sulltani ka fjetur me Sadikën dhe e kërcënon këtë të fundit. Ndërkohë, Mahidevrani vijon të ushtrojë presion te mjeshtre Nigari për të mësuar të fshehtat e Hyrremit. Këshilli i lartë kërkon të vendosë për fatin e Ferhat Pashës, të shoqit të sulltaneshë Bejhanes, i cili vijon të shkelë ligjet e Perandorisë.
Shto : Pri 25, 2012
21:07
Shikime : 32353
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.8
36 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
deona.recaj
Postuar  12/09/2013  10:14
sulltanesha hyrrem eshte me e bukura mahidevrani e bukur hatixheja e bukur e marre gylshahu
  
irena
Postuar  20/06/2013  19:16
  
ana i
Postuar  04/05/2013  06:24
e adhuroj hatixhen! si lule e embel eshte!
  
marsilda
Postuar  30/06/2012  15:23
@kLaUdIa.kl.t
ke shume te drejte
  
Shpendi
Postuar  18/06/2012  18:52
Hyrremi ėshtė njeriu mė i djallėzuar nė harem.
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike