English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 13
Vlerėso kėte video
4.6
99 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
13 Komente
ardijona_dona@hotmail.com
Postuar  07/05/2013  14:54
je shum e famshum hyrrem dhe gyleha dhe esma dhe sulltani jan qita te mrekullumshum
  
@anna
Postuar  23/04/2013  16:51
hyrremmmm shume e bukur je veq po te duhej edhe une do te perulesha hahaha.je e mrekullueshmme.
  
mersi
Postuar  21/04/2013  10:00
hyrrem tu perul sulejmani
as ju lutem jepini te gjitha
episodet e sezonit te 3 pls

se harrova
hyrrem ban qe me tu perul tan bota
ta uran shkodra ket gja;}
  
Orkidea
Postuar  01/01/2013  17:20
Serial i mrekullueshem
  
@valerja
Postuar  26/11/2012  14:21
kur do filloje sezoni i trete na jepni pergjigje ju lutem
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim