English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 39
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 39  20.04.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 39
20.04.2012
Ibrahimi kthehet nga Egjipti dhe merr vesh që Hatixheja e ka humbur fëmijën. Ky fakt e prek rëndë, por ai nuk shfaqet para së shoqes. Leoja është shëruar dhe Sulejmani i kërkon të rikthehet në saraje që t’u mbarojë portretin, ndërkohë që Hyrremi vijon t’i kërkojë të largohet. Nigari mëson të vërtetën me Leos dhe Hyrremit. Ndërkohë, Mahidevrani i kthen unazën Hyrremit dhe bëhet gati për të papriturën e radhës.
Shto : Pri 20, 2012
22:19
Shikime : 27827
Komente : 3
Vlerėso kėte video
4.7
39 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
3 Komente
kLaUdIa.kl.t
Postuar  27/04/2012  02:37
@klejda

jam dakort me ty klejda, une per vete i adhuroj, por zyshat e mia te shkolles cmenden pas tyre, t'i shikosh kane filluar te blejne unaza me gure opal, smerald, forme bajameje, me ngjyra pasteli nga me te ndryshmet,  :)
  
klejda
Postuar  24/04/2012  12:07
film shume i bukur.realizim i persosur.stolite ne kete film jane fantastike.......
  
anita
Postuar  21/04/2012  11:13
sulltanesha hyrrem ma e mira osht bre
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike