English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 38
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 38  20.04.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 38
20.04.2012
Hatixheja e humbet fëmijën dhe do ta ketë shumë të vështirë për ta kapërcyer. Sulltan Suljemani kthehet dhe kryengirtja ndërpritet, pasi u kërkon takim drejtuesve të saj. Kur gjithçka mbyllet dhe qytetit i është rikthyer siguria, sulltani i fton drejtuesit e kryengritjes përpara këshillit në verandë dhe në sy të të gjithëve ua pret kokat, duke i bërë shmbull. Nisin rregullimet, ndërkohë që Ibrahimi merr rrugën e kthimit për Kostandinopojë. Duke ndihmuar Hatixhenë, Leoja plagoset dhe rrezikon jetën.
Shto : Pri 20, 2012
21:21
Shikime : 26911
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.8
31 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
deona. recaj
Postuar  12/09/2013  09:27
  
behija
Postuar  28/04/2012  18:02
mua me pelqen shum sulltanesha hyrrem por edhe sultanesha hatigje edhe sulltanesha mahridevane jan te triat te mira pak si e ka rolin ma te keq mahridevanja po ky esht film dukush duhet rolin e mir e dikush te keq mua me pelqejn te triat jan te mrekullueshme mahridevanja edhe hyrremi jan shoqet me te ngushta ne turqi i dua te triat jan te mira edhe sulltani dhe ibrahimi jan te mir me peldejn shum mua
  
ftim
Postuar  28/04/2012  12:14
ketu ma se miei kqyren filmat
shum mis
sa mir aaaaa
sa mir a
sa mir aa
sa mir a
sa mir aa
sa mir aaaa
sa mir aaaa
sa mir aaaaaaaaa
sa mir
sa mir aaaa
  
djal
Postuar  26/04/2012  15:49
Sa bote e perlyer kjo e osmaneve ?I Me vjen ndot kur mendoj se ata na kane sunduar 500 vjet. Sa zakone te ndyra lane nder ne!
  
bobi
Postuar  26/04/2012  04:54
Hyrrem, sa e mire qe je mi te morsha te ligat
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike