English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 37
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 37  18.04.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 37
18.04.2012
Leoja bëhet gati të largohet, por ndalohet në port nga Matrakçiu. Në të njëjtën kohë, Hajdar Pasha dhe Mustafa aga, komandanti i jeniçerëve nisin rebelimin ushtarak, duke shfrytëzuar rastin e mungesës së sulltanit dhe të Ibrahim Pashës. Rebelimi i i vë flakën pazarit qendror dhe rrezikon sarajet kryesore. I gjithë haremi mbyllet në
bodrum. Ndërkaq, Hatixheja është në sarajet e veta që janë shumë të rrezikuara, bashkë me Gylfemin, Hyrremin e dy princat. Sulejmani merr lajmin e kryengritjes dhe është rrugës së kthimit për në Kostandinopojën e izoluar në rebelim.
Shto : Pri 18, 2012
22:25
Shikime : 29787
Komente : 5
Vlerėso kėte video
4.6
46 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
ANDELA
Postuar  27/08/2013  15:02
HYRREM JE ME E MIRA ME PELQEN KY FILM VETEM NGA TI
  
klida
Postuar  20/04/2012  16:43
pjese 37 sh e bukur por me e bukur do jet pjesa 38....mezor po e pres...sa keq po mvjen per hatixhen,ishalla nuk e humb bebin
  
cesk zefi
Postuar  20/04/2012  14:41
hyremi eshte nje eveniment
  
adriatik
Postuar  19/04/2012  17:32
dfgdg
  
dona
Postuar  19/04/2012  16:00
hyrem I LOVE YOU
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike