English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 36
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 36  18.04.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 36
18.04.2012
Ibrahimi është nisur për në Egjipt për të shtypur kryengritjen e Ahmet Pashait. Ndërkaq, Mahmet Kadiu, i porositur nga ai vetë dhe sulltani, organizon rebelimin kundër Ahmet Pashait, të cilit i pritet koka. Kur arrin atje, Ibrahimi merr përsipër të rikthejë ligjin dhe rendin. Ndërkohë, Mahidevrani kërcënon me vdekje mjeshtre Nigarin, nëse nuk do ta njoftojë për çdo lëvizje të Hyrremit, paraprakisht. Sulltan Sulejmani shkon për gjueti me Mustafanë dhe në çastin e fundit vendos që në vend të Mahidevranit të shoqërohet nga Hyrremi dhe Mehmeti i vogël. Hyrremi i kërkon Leos të largohet.
Shto : Pri 18, 2012
21:17
Shikime : 32893
Komente : 6
Vlerėso kėte video
4.5
36 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
6 Komente
arlinda
Postuar  06/08/2013  10:47
KY SERIAL TE NGJALL DESHIRE VETEM PER TA SHIKUAR. CDO NJERI BEN GABIME POR KUR VJEN PUNA TEK MESHIRA, AJO ESHTE VEND E PA VEND NE KETE FILM. PSH:GYLSHAHU ESHTE NJE NJERI I KEQ E CILA E URREN HYRREMIN PASI AJO DEGJON URDHRAT E SULLTANESHES SE SAJ DHE AJO BEN SHUME GABIME POR MAHIDEVRANI NE SHUMICEN E SAJ AJO E FAL PER SHKAK TE BESNIKERISE SE SAJ. KY FILM ME NGJALL DESHIRE QE PER CDO PENGESE QE JETA KA NE DUHET TE JEMI TE FORTE DHE TE BEJME PERPARA
  
elsa
Postuar  08/10/2012  19:13
skini qka me fol per hyrremin ajo osht superrrrrrrrrrr?????
  
lenta_berishaa@hotmail.com
Postuar  05/08/2012  21:21
hyrrem je yull te gjith te duan
  
nikoleta
Postuar  19/04/2012  21:32
qy po qe esht film turk shum i bukur ;)
  
xhoi
Postuar  19/04/2012  17:42
me pelqen shume kjo pies e keti seriali eshte jashtzakonisht e bukur
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike