English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 10
Vlerėso kėte video
4.4
52 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
10 Komente
roza
Postuar  29/10/2012  17:17
jepeni serish sulejmanin
  
FESTIM LITI
Postuar  06/10/2012  01:46
Eshte nje serial qe me te drejte po ben jehone ne gjithe Evropen,duke pasur nje shikueshmeri te larte,te admirueshme.Nuk eshte vetem sfondi historik,lufterat dhe fitoret e sulltanit me te shquar te perandorise otomane,por edhe intrigat,thashethemet,krimet e shemtuara,etja per pushtet e disa personazheve,fenomene qe karakterizojne cdo obor te nje mbreterije despotike,pa folur ketu per vlerat e larta interpretuese si ne rolin e Sulltan Sulejmani,te Hyrremit e te te gjithe ekipit te aktoreve.S'na mbetet gje tjeter vetem te falenderojme kete kanal televiziv qe na jep kenaqesine te shijojme te tille seriale me vlera te padiskutueshme!
  
endri
Postuar  17/08/2012  12:09
hyrremi do jete sulltanesha e turcis
  
VANESA
Postuar  06/05/2012  12:00
MAHIDEVRAN JE SI SHPIRT ATA QE TE KAN INAT TE KAN ZILI PRANDAJ FLASIN JE 11111111 SH
  
behija
Postuar  27/04/2012  19:00
sulltanesha hyrrem edhe sulltanesha hatigje si 2 engjullushe ndersa mahridevanja si shtrig po shum mir po i a ban hyrremi nuk po e len as me u gzu mua me vjen mir shum per mahridevanen sepse po kerkon vet me u hakmarr kunder hyrremit po une i tham mahridevanes rri urte se po te ban naj sen edhe ty hyrremi si ibrahim pashait si e ka ba me helum
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim