English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 34
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 34  13.04.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 34
13.04.2012
Në darkën e shtruar në sarajet e Ibrahimit dhe Hatixhesë, Hyrremi përballet për herë të parë me Leon dhe bëhet shumë keq, pasi e besonte të vdekur. Që nga ky çast nis paranoja e saj dhe frika se mos të tjerët mësojnë të vërtetën e tyre. Fati i bën të takohen shpesh, pasi Sulejmani vendos që të dy të kenë një portret që përjetëson dashurinë e tyre, situatë shumë e vështirë për Hyrremin. Ndërkohë, Ahmet Pasha
në Egjipt tradhton Perandorinë dhe vetëshpallet sulltan, duke krijuar premisat e një lufte të afërme. Hyrremi mëson që Mahidevrani ka kërkuar dhomën e Hatixhesë dhe ndërmerr lëvizjet e saj te sulltani.
Shto : Pri 13, 2012
21:08
Shikime : 28660
Komente : 9
Vlerėso kėte video
4.8
28 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
9 Komente
eani
Postuar  29/12/2014  16:01
e adhuroj kete film
  
eani
Postuar  29/12/2014  16:01
e adhuroj kete film
  
eani
Postuar  29/12/2014  16:01
e adhuroj kete film
  
Orkidea
Postuar  19/11/2012  18:14
Film i mrekullueshem histori popujsh, histori dashurie, dhe e mbushur plot me vlera per familjen . Faleminderit AS.
  
dilara
Postuar  21/08/2012  12:49
shume film i mahnitshem
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike