English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 33
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 33  Mė nė fund, Ibrahim Pashai dhe Hatixheja bashkohen nė sarajet e tyre.
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 33
Mė nė fund, Ibrahim Pashai dhe Hatixheja bashkohen nė sarajet e tyre.
Më në fund, Ibrahim Pashai dhe Hatixheja bashkohen në sarajet e tyre, duke përmbyllur festimet 15-ditore të dasmës. Sarajet e tyre janë përzierje e stilit oriental dhe atij perëndimor, diçka që nuk do kalojë pa u vënë re. Venediku kërkon të marrë me të mirë vezirin e lartë. Besohet se do ketë trazira në Egjipt nga Ahmet Pashai. Sulejmani e largon Hyrremin nga sarajet dhe bashkë kalojnë nje natë në pyll, larg të gjithëve. Mahidevrani ndihet gjithmonë e më e dobët. Matrakçiu i shfaq dashurinë Viktorias.
Shto : Pri 11, 2012
22:19
Shikime : 31421
Komente : 10
Vlerėso kėte video
4.6
39 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
10 Komente
grejsi
Postuar  19/07/2013  14:26
hyrrem me e mire je si engjell mahidevreni si shtrrige plak e keqe hatixheja gjithashtu e bukr
  
sel
Postuar  08/04/2013  20:19
oooooooooooo fantastikooooooooooooooooooooooooooooooooooo hyrem je kot sulejman kot mahidervan boseeeee
  
Festim
Postuar  04/10/2012  19:02
Serial i shkelqyer!
  
Festim
Postuar  04/10/2012  19:00
Serial i shkelqyer!
  
mirela
Postuar  05/06/2012  15:44
film super ,,,por na jepne me pjese te shkutra se qa do te ndodhi
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike