English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 32
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 32  11.04.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 32
11.04.2012
Leoja kupton që Hyrremi, tashmë nëna e fëmijëve të sulltanit, është Aleksandra që ai po kërkon. Përgatitjet për dasmën e Ibrahim Pashait me Hatixhenë vazhdojnë për një kohë të gjatë. Martesa e tyre është më e madhja e organizuar ndonjëherë në Perandorinë Osmane, ajo zgjat 15 ditë me festime e lojëra, siç nuk kishte ndodhur kurrë më parë. Rrugës për në dasmë, Hyrremi ndien dhimbjet e lindjes dhe detyrohet të kthehet në saraje. Ajo lind djalë, duke forcuar edhe më shumë pozitat. Mahidevrani ndihet
gjithnjë e më e dobët.
Shto : Pri 11, 2012
21:08
Shikime : 27940
Komente : 5
Vlerėso kėte video
4.7
27 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
5 Komente
ersi
Postuar  30/03/2013  15:51
@ILIRI
ku mund ta gjej????
  
Natali
Postuar  10/10/2012  18:43
....po keto fishekzjarret edhe ne ate kohe keshtu ishin?
  
albana.l@live.fi
Postuar  19/05/2012  11:44
Nigar Kallfa<3
  
ILIRI
Postuar  25/04/2012  01:08
Mahidevran ishte me origjine Shqipetare, kerkoni ne internet per me shume info..
  
ILIRI
Postuar  25/04/2012  01:08
Mahidevran ishte me origjine Shqipetare, kerkoni ne internet per me shume info..
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike