English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 31
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 31  06.04.2012
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 31
06.04.2012
Për shkak të gjuhës së gjatë të Gylshahut, e cila thotë para vajzave të haremit se Mahidevrani mund të jetë shtatzënë, sulltanesha është e detyruar të bëjë kontroll të imtësishëm te mamia, edhe pse vetë e di që kjo është e pamundur. Pohimi në sy të të gjithëve që ajo nuk pret fëmijën e Sulejmanit e mërzit edhe më shumë Mahidevranin.

Leoja vijon me pikturat e stilit perëndimor në sarajet e Ibrahim Pashait, ndërkohë që Viktoria për pak përdhunohet nga Bonxhuk aga, me të cilin janë bashkëpunëtorë. Pasi e kapin Bonxhuk agën dhe e ekzekutojnë, Ibrahimi vendos që Viktoria duhet të rrijë pranë Hatixhesë, ndërkohë që Matrakçiu vijon të shpalosë haptas te Ibrahimi, dashurinë e tij për të.

Surpriza e madhe është shtatzënia e Hyrremit, e cila do t’i sjellë një tjetër fëmijë në jetë Madhërisë së Tij. 

Shto : Pri 06, 2012
21:04
Shikime : 29811
Komente : 14
Vlerėso kėte video
4.8
27 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
14 Komente
aurela_2009@hotmail.com
Postuar  20/12/2012  14:12
mare duhet me i arth aj qe e ka nxjer ket film e poshtersu shum fejen islame
  
Festim
Postuar  03/10/2012  19:27
@val
Nje film i shkelqyer historik!
  
Festim
Postuar  03/10/2012  19:23
Nje serial i shkelqyer historik!
  
Litti
Postuar  03/10/2012  19:21
Nje film historik i shkelqyer!
  
TE DUA SHUM ZEMER
Postuar  25/05/2012  15:15
PSE SDEL EPISODI 30
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike