English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 31
Vlerėso kėte video
4.6
119 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
31 Komente
Arta
Postuar  09/02/2014  17:13
Hyremi eshte nje vajz me nje karakter te ndryshem .. Nje gjermane te luaj rolen e nje vajze qe nuk e kupton edhe mire gjuhen?? Wauu thjesht pergezime :*
  
Gentiana
Postuar  01/08/2013  16:38
Sat miraa edhe pse Mahidevranja dhe hatigje e kan rolin e keq jan shume te bukura dhe veqanaisht Hyrrmja <3
  
Gentiana
Postuar  01/08/2013  16:38
Sat miraa edhe pse Mahidevranja dhe hatigje e kan olin e keq jan shume te bukura dhe veqanaisht Hyrrmja <3
  
Gentaa Begu
Postuar  21/07/2013  11:17
Pffffffffffffffffffffffffff sa e keqe Mahidevranja hiq sum pelqen po kujna i pelqen Mahidevranja allahile
LIKE komentin nqs e urreni mahidevranen L:P
Shtrigen e keqe
@Hyrrem
  
AMI
Postuar  17/07/2013  18:10
HYRREM COK COK SEVJEREM
HYRREM TE TRES BELLE
JAM FANSJA JOTE MA E MADHE HYRREM JE MA E MIRA
  
 
1  2  3  4  5  6  7 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim