English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 24
Sulejmani i Madherishem - Episodi 24  14.03.2012
Sulejmani i Madherishem - Episodi 24
14.03.2012
Në këtë episod të serialit dramatik "Sulejmani i Madhërishëm", Ibrahimi i lë
një letër Hatixhesë dhe Sulejmanit e vendos të kthehet në vendlindje. I
trazuar nga përmbajtja e letrës, Sulejmani dërgon njerëz ta kthejnë
mbrapsht.
Shto : Mar 14, 2012
21:43
Shikime : 29826
Komente : 20
Vlerėso kėte video
4.5
64 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
20 Komente
Elvana Sulimani
Postuar  28/12/2014  22:33
Ky eshte filmi im i preferuar dhe rolet te cilat me pelqejne me se shumti jane : Hyrremi,Ibrahimi,Hatixheja dhe ne disa ebisoda shume te larget hyn aktorja ime epreferuar e cila vjen nga Vetnediku dhe e ka emrin Sesilia por Hyrremi ia vendos emrin Nurubanu
  
diellza
Postuar  28/09/2014  14:11
@sara i

hyrremi sesht shtrig
  
sara i
Postuar  29/04/2013  20:48
Hatixhe je personazhi im i preferuar! Me e pastra e ketij filmi! me e mrekullueshmja! Mhidevran eshte zonje grua! Ibrahimi i ndyen ndonjehere duart po per te shpertuar njerezit e tij! Hyrrem!!! Neperke je! SHuem e zonja e vetes! Po ama shtrige!
  
dilara kaduku
Postuar  14/08/2012  12:32
film shume i bukur .
  
loresa
Postuar  24/05/2012  15:53
seriali ma i mir n botn veq mos mukan mahidevranja
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike