English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 9
Vlerėso kėte video
4.4
72 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
9 Komente
arlinda
Postuar  11/07/2013  11:56
sa mpelqen kjo pjese
  
Gentaa Begu
Postuar  27/06/2013  15:57
Hyrrem dhe Hatixhe me pelqejn fort shume te bukura jane bashk me serialin ...
  
lorena
Postuar  24/04/2012  23:38
ky serial eshte shum interesan dhe me nje realizim shume te bukur ku nderthurja midis historis dhe fantazise se skenaristit ka nje shkrirje perfekte, per me teper aktoret te cileve nuk kam komente per t'ju bere.
  
saranda
Postuar  20/03/2012  14:34
eshte nje serial shum i mir dhe shum i shikueshem
  
marjos
Postuar  15/03/2012  21:54
boll i mir i ky filmi,shum i bukur, mor po ma shum po me pelqen jeta e ati sulejmanit,
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim