English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 221
Sulejmani i Madherishem - Episodi 221  
Sulejmani i Madherishem - Episodi 221

Shto : Shk 01, 2014
09:26
Shikime : 45178
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.5
21 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
Leart
Postuar  05/09/2014  23:43
Ju lutem kur i tregoni edhe epizodat tjera ktu ne video pre 266
  
Leart
Postuar  05/09/2014  23:43
Ju lutem kur i tregoni edhe epizodat tjera ktu ne video pre 266
  
ridvan qarri
Postuar  02/02/2014  15:32
filmi Shum imir me ransi Shum domethanje po te kish pas edhe pak ma Shum per shqiptaret se edhe me ne kann bo luft boll se kann lan keq
  
besi
Postuar  02/02/2014  01:35
Hyrem eshte grua autoritare tashme dhe me vite po tregojne moshe dhe aktoret pervec kapitenit te deteve qe kane harruarr sknaristet ta plakin ,sa as rregjia nuk e ka vene re kete gje .plaken hyremin e grate e tjera bashke me sulltanin por ate jo qe jo
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike