English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 18
Vlerėso kėte video
4.6
68 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
18 Komente
SULLTANESHA HYRREM
Postuar  08/05/2012  19:59
@Sulltanesha Mahidevran
PO QA ME BA SE HYRREMES PO I TAKOJN QATO
  
SULLTANESHA HYRREM
Postuar  08/05/2012  19:59
@Sulltanesha Mahidevran
PO QA ME BA SE HYRREMES PO I TAKOJN QATO
  
yllka
Postuar  01/04/2012  14:47
hyremja ma e mira ma mir mos me kan mahidevranja hiq se krejy pe prish besomni se hyremja ma e mira osht naga un yllka qaoooooooooooooo
  
Sulltanesha Mahidevran
Postuar  29/03/2012  15:23
une jam sulltanesha e pare dhe mua me takon pallati Mbretrore mua me do shume Sulltanesha jone edhe Sulltanesha Hatixhe edhe Sulltanesha Bejhan haremi Nigar Kallfa Symbyl aga te gjethe me dojne mua sundimtari im do te me dashuroje dhe me dashuron Une jap urdhera te gjithe pallati Mbretrore thojne eshte urdheri i Sulltaneshes Mahidevrane ti hyrem nuk je sulltanesh Mustafa do te behet sulltan mos u gezo se i ke linde sulltanit 2 sheherzade e 1 sulltanesh une do te lind serish sepse jam shtatzan do ta lind nje sheherzade gjithnje do te lind sepse sundimtari im po me fton te enjteve ne dhom Mbretrore jam shtatezen mua me do sundimtari im shkruajti Sulltanesha Mahidevran...
  
KALTRINA
Postuar  23/03/2012  18:17
KY FILM MA I MIRI N BOT
  
Prapa
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim