English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 22
Sulejmani i Madherishem - Episodi 22  07.03.2012
Sulejmani i Madherishem - Episodi 22
07.03.2012
 
Shto : Mar 07, 2012
22:15
Shikime : 38342
Komente : 17
Vlerėso kėte video
4.6
65 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
17 Komente
Dorian_Ibrahim@hotmail.com
Postuar  18/03/2013  14:37
ibrahimi dhe hatixheja jane me te miret
  
dori
Postuar  18/07/2012  17:25
Film i bukur dhe i realizuar shume mire, filmat turq me shume nivel krahasuar me telenovelat latine
  
dtg
Postuar  15/06/2012  17:52
shume film i bukur
  
qendresa
Postuar  08/06/2012  19:53
@Sulltanesha Mahidevran
hec bre mos um sherdho se hyrremi asht sultanesha ma e vlejshmja asht si ti
  
SULLTANESHA HYRREM
Postuar  08/05/2012  19:59
@Sulltanesha Mahidevran
PO QA ME BA SE HYRREMES PO I TAKOJN QATO
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike