English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 3
Vlerėso kėte video
4.8
27 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
3 Komente
Elle
Postuar  31/01/2014  13:14
@Luli
Hyremi i fundit eshte zgjenjyese jo vetem krahasur me huremin e pare por edhe sikur mos ta kishim pasur imazhin e pare. Mund ta lishin zgjedhur me te re. Jam dakord valida sulltan shume here me e mire
  
Iri
Postuar  27/01/2014  21:43
@Luli
E ke shume gabim per rolin qe perfaqeson eshte nje aktore e shkelqyer dhe kete gje do e veresh ne episodet e ardhshme qe i pershtatet rolit me se miri dhe do iu beje per vete me karakterin e forte te saj dhe shpirtin luftarak per te bere te mundur gjdo gje per te ardhmen e femijve te saj si Hurrem e meparshme por thjesht ka nderruar apparenca gje qe nuk eshte e rendesishme.Madje kjo aktore nuk eshte 70 vjec por eshte aq e re saqe ne Turqi eshte e njohur per rolet ne serialet me te ndjekura ne evrope dhe Azi
  
Luli
Postuar  26/01/2014  22:47
Me aktoren e re qe luan Hyrremin filmin nuk shihet me. Ajo nuk ka lidhje fare me Hyrremin as si karakter e as si paraqitje. Keni zgjedhur nje aktore 70 vjec dhe dhe duket me e madhe se nena sulltaneshe. Me mire ta kishin lene filmin me aq qe te na mbejtej ajo shija e mire e atyre serive. Interpretimi shume I dobet.
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim