English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 217
Sulejmani i Madherishem - Episodi 217  
Sulejmani i Madherishem - Episodi 217

Shto : Jan 18, 2014
09:59
Shikime : 75309
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.4
29 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
hana sopa
Postuar  19/02/2014  17:13
hyremi dhe nurbanur hatun jane me te mirat
  
Bonaparti
Postuar  28/01/2014  20:56
Ibrahimi ka qene personazhi me i mire, hyrremin e kam urryer gjithmone
  
su
Postuar  19/01/2014  13:25
Kur fillon sezoni tjeter?
  
qendresa
Postuar  18/01/2014  18:55
hyrremi mihrimahi dhe bali beu jam mat mirt po asht edht sulltan sylejmani ju dua shum dhe ju uroj nje dit te mbar veq vazhdoni po mese u hek hyremi prej filmit shum keqqqqqqqqqqqqqqqqqqq sulltaneshat shah mahidevran hatixhe po asht edhe vajza e sulltaneshes shah jan mat kqijat ne filem hyrrem mhrimah sulltan dhe bali bej ju duaaaaaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmmmmmm
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike