English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 3
Vlerėso kėte video
4.4
23 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
3 Komente
dalip
Postuar  13/01/2014  14:01
shume seriali i mire si ky serial
  
sabit hajdari prof economia scohool ymer prizreni
Postuar  12/01/2014  20:34
siq e dini eshte nje moment e paharruar dhe i dua shume serialet i dua
  
Lola
Postuar  11/01/2014  23:08
Me Pelqen shum qyky serjal pse sj me kqyr kurr te premten edhe live ne wep faqen e juj
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim