English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 7
Vlerėso kėte video
4.6
35 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
7 Komente
ylli
Postuar  09/01/2014  00:17
Ne kete episod dramaciteti kap pese yjet.Hyrremi eshte shpirti i ketij seriali.Nese nje kenge ka nje vije melodike,Hyremi eshte vija melodike e tij.Te gjitha ngjarjet,personazhet,atmosfera,cdo element filmlk vertiten rreth figures se saje. Duket sikur perandoria osmane,vete Sulltan Sulejmani kalojne ne plan te dyte perpara saj.Por episodet dramatike qe vertiten rreth sultaneshes se bukur ndricojne te gjithe hapsiren e perandorise dhe te gjithe skutat e shpirtit dhe karakterin e Sulejmanit te madherishem.Ndaj zhdukja e saj e papritur e ka ngritur ne maksimum voltazhin e serialt.E premtja duket shume larg per te ndjekur episodin tjeter.
  
Indriti Vlore
Postuar  07/01/2014  23:49
I pa par ky film pz ;)
  
lis
Postuar  05/01/2014  20:40
fantastik
  
ylber
Postuar  05/01/2014  16:39
@xhesika truka
po
  
xhesika truka
Postuar  04/01/2014  14:39
nuk ka film me te bukur se ky a a ka sezon te 4???
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim