English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 21
Sulejmani i Madherishem - Episodi 21  02.03.2012
Sulejmani i Madherishem - Episodi 21
02.03.2012
 
Shto : Mar 02, 2012
21:03
Shikime : 32548
Komente : 16
Vlerėso kėte video
4.6
73 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
16 Komente
adi mamurras
Postuar  18/03/2012  15:31
si film eshte shum i bukur po s dim mi i shkarku kete pjese
  
ledi
Postuar  13/03/2012  18:10
shum serial i mir dua te di sa epizode ka krejt
  
renato
Postuar  09/03/2012  10:49
serial shume i bukur
  
eltoni
Postuar  07/03/2012  12:46
@leart
Ju lutemi te beni dallimin midis telenovelave dhe ketij seriali dramatik te mrekullueshem. Eshte ne gjinine e nje filmi artistik dhe jo thjesht nje telenovele.
  
Agnsa
Postuar  06/03/2012  23:04
Shum i bukur seriali po ju lutem publikoni serin 22dhe 23 mezi po i pres
  
Prapa
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike