English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 16
Vlerėso kėte video
4.6
73 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
16 Komente
koja
Postuar  14/11/2014  12:50
<3
  
jujujujujujh
Postuar  03/09/2013  18:58
s.hyrrem ma e mira si hyrremi nuk osht kerkush edhe pik mahidevran osht shum e keqee


  
xhuli
Postuar  17/05/2012  11:57
ky film na ka bere shume per vete po natyrisht nuk kishte si te ndodhte ndryshe duke qene se ka teme te historise keshtu do te ishte i mrekullueshem edhe aktoret me pelqejne.do te doja te jepesh edhe diten e hene
  
gddddddg
Postuar  26/03/2012  13:32
shume mit
  
kamela
Postuar  23/03/2012  16:45
eshte seriali me i bukur qe kam pare.por me e bukura eshte hz=yremja dhe hatixhja.per mahidevranen me vjen shume keq por vete e kerkon
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim