English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 18
Vlerėso kėte video
4.7
58 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
18 Komente
djella osmanollaj
Postuar  12/01/2014  20:05
aktoret e mi te prefruar jan mahidewranu dhe irahimi
  
AGNESA
Postuar  30/12/2013  13:22
TE GJITHA GJESTETE E HYREMES PO ASHTU I KAM EDHE UN I LOVE YOU PO ASHTU EDHE QESHI SI AJO
  
XHINA
Postuar  22/06/2013  13:18
ky eshte filmi me i bukur qe kam pare deri tani dhe pjeset dramatike jane shume emocionuese
  
andueni
Postuar  14/05/2013  09:17

  
lira topulli
Postuar  26/04/2013  10:19
filmi me i buku ne bote
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim