English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 6
Vlerėso kėte video
4.6
34 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
6 Komente
Elda Anadolli
Postuar  04/10/2013  22:39
film i mrekullueshem tregon tamam historine e Turqise e cila ka qene gjithmone e plotfuqishme eshte dhe do te jete sunduese e te gjithe botes une kam prejardhjen turke dhe jam shume krenare per kete gje
  
jorindaina16@hotmail.com
Postuar  04/10/2013  22:35
e mrekullueshme si gjithmone film i mrekullueshem ēdo gje perfekte tregon tamam historine e Turqise e cila ka qene gjithmone sunduese e botes e plotfuqishme une kam prejardhjen nga turqia dhe ndjehem shume krenare per kete gje
  
uke
Postuar  03/10/2013  16:13
pse alsat nuk ka sinjal te duhur
  
fatbardha Rada
Postuar  01/10/2013  17:13
Pershendetje,gjithe ekipin e albanianscran.tv ne fakt kam pare gjithe serit e filmit Sulejmani i Madherishem per kte ju falenderoj me pelqen shume . Te premten nuk mundem ta shoh,e shoh gjate ditve te javes. Pashe serin 184 por nuk mundem me pa 185 sepse mbas 10 min. qe fillon nderpritet. Ju lutem beni te mundur qe te ndjek serit ne vazhdim. Ju falemnderit.
  
alda
Postuar  01/10/2013  06:27
AS faleminderit qe ishit kaq korrekt me fillimin e transmetimit te ketij seriali fantastik. Ju meritoni komente per cdo transmetim jo vetem te serialit , por si nje nder ekranet me prestigjoze qe ndiqet ne shqiperi.
Faleminderit dhe pune te mbare ne gjithe krijimtarine tuaj televizive.
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim