English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 35
Vlerėso kėte video
4.5
54 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
35 Komente
LOL
Postuar  22/09/2013  20:37
Eshte mire, qe ti upload-ni videot e serive te reja te Sulejmanit, se duket qe ka kerkesa per te. Ne pamundesi per ta bere kete, te pakten jepni nje koment te shkurter te cdo serie. Cfare ndodhi pas karatese midis Hyrremit dhe Hatixhese? :)

Thanks!


P.S. Kryeministri i ri a eshte ndopak proturk? Se ne te kundert, mbetem fare pa "Sulejman". ;)
  
x-ja
Postuar  21/09/2013  11:04
eee kur do vazhdojne serite e reja se plasem duke kerkuar per info. fillojini shpejt se plasem per ti pare...
  
ola tp
Postuar  16/09/2013  12:36
po na humbet durimi o punoni o lereni fare...tamam e moret me vrull n fillim e tani jeni bere kot faree..
  
eli
Postuar  11/09/2013  01:15
Ekur ma doni menaj lshu tjerat serija na iharrum ato shka ikemi pa
  
eli
Postuar  11/09/2013  00:59
Ekur ma doni menaj lshu tjerat serija na iharrum ato shka ikemi pa
  
 
1  2  3  4  5  6  7 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim