English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 180
Sulejmani i Madherishem - Episodi 180  
Sulejmani i Madherishem - Episodi 180

Shto : Kor 15, 2013
13:12
Shikime : 69900
Komente : 8
Vlerėso kėte video
4.7
52 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
8 Komente
kosvae
Postuar  02/09/2013  23:38
bravo Era,t'lumte goja.....amin
  
alehandro kodra
Postuar  31/08/2013  09:48
jam 12 vjec dhe jam nga elbasani jam ne klas te 7 ....
  
herolind
Postuar  17/08/2013  21:53
kuuu jan episodat tjera te sulejmanit ???
edhe Fatmagylit
  
aurela
Postuar  10/08/2013  14:21
kur do ti jepni pjeset e reja te serialit sulejmani i madherishem
  
ai
Postuar  07/08/2013  20:11
@naza ka shkruar:
e dashuroj shummmm bali beun sepse e ka trupin seksi dhe kan shu deshir ta bej  me te 

beje me mua se si baliu jam :P
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike