English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 17
Vlerėso kėte video
4.6
40 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
17 Komente
MEGI
Postuar  13/06/2013  14:23
ME PELQEN KY SERIAL VETEM NGA HYRREMI SEPSE ESHTE NJE GRUA E BUKUR DHE E FORTE.UNE I SHIKOJ TE GJITHA PJESET QE JEP TEK SULLTAN SULEJMANI.MAHIDEVRANI DO QE TE JETE NE VEND TE HYRREMIT POR DIHET QE HYRREMIT NUK IA KALON ASKUSH.NENA SULLTANESHE NUK E DO HYRREMIN NGAQE NUK KA BESIM TEK AJO.POR NE FUND NJE LLOJ BESIMI I LIND TEK AJO.UNE DO TE SHKRUAJ PERSERI POR KA BKISHA PER SOT.DO TE SHIHEMI.
  
MELISA
Postuar  13/06/2013  14:10
NUK KA SI KY FILM. EPISODI 1,2,3,4 DHE 5 KANE QENE PJESET ME TE BUKURA DERI TANI DHE ESHTE BUKUR QE AKTORI I FAMSHEM BRED PIT DO TE VIJE TE LUAJE NE KETE SERIAL. ME PELQEN QE ZONJA HYRREM ESHTE NJE GRUA E FORTE E CILA ARRIN TE MPOSHTE DASHURINE QE SULLTAN SULEJMANI KA PER SULLTANESHE MAHIDEVRANIN. HYRREMI ESHTE NJE GRUA PERVEQ SE E FORTE KA EDHE NJE BUKURI TE JASHTEZAKONSHME. NENA SULLTANESHE NE KETE SERIAL PARAQITET SI NJE PERSON I MIRE POR KA RASTE QE KY PERSONAZH PRISHET NE CASTET KUR DESHIRON TI BEJE KEQ HYRREMIT. SULLTAN SULEJMANI ESHTE NJE NJERI I MIRE POR IBRAHIMI I SHPETON JETEN SHUME HERE DHE NE FUND SULEJMANI E VRET IBRAHIMIN.SULEJMANI SHPRESOJ QE NE FUND TE PERFUNDOJE MIRE.
  
MELISA
Postuar  13/06/2013  14:10
NUK KA SI KY FILM. EPISODI 1,2,3,4 DHE 5 KANE QENE PJESET ME TE BUKURA DERI TANI DHE ESHTE BUKUR QE AKTORI I FAMSHEM BRED PIT DO TE VIJE TE LUAJE NE KETE SERIAL. ME PELQEN QE ZONJA HYRREM ESHTE NJE GRUA E FORTE E CILA ARRIN TE MPOSHTE DASHURINE QE SULLTAN SULEJMANI KA PER SULLTANESHE MAHIDEVRANIN. HYRREMI ESHTE NJE GRUA PERVEQ SE E FORTE KA EDHE NJE BUKURI TE JASHTEZAKONSHME. NENA SULLTANESHE NE KETE SERIAL PARAQITET SI NJE PERSON I MIRE POR KA RASTE QE KY PERSONAZH PRISHET NE CASTET KUR DESHIRON TI BEJE KEQ HYRREMIT. SULLTAN SULEJMANI ESHTE NJE NJERI I MIRE POR IBRAHIMI I SHPETON JETEN SHUME HERE DHE NE FUND SULEJMANI E VRET IBRAHIMIN.SULEJMANI SHPRESOJ QE NE FUND TE PERFUNDOJE MIRE.
  
ajrin
Postuar  15/03/2013  11:57
oh nuk ka si filmi juaj sylejman i madhrishm
  
ajrin
Postuar  15/03/2013  11:57
oh nuk ka si filmi juaj sylejman i madherishem
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim