English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.7
27 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
juled
Postuar  14/07/2013  13:57
ne kete faqe mund ta shikoni kliko tek videot shiko pjeset e fundit klik mbi video dhe mund ta shohesh
  
Edison Zabelaj
Postuar  10/07/2013  17:51
Shummmmm mir
  
alqi merkuri
Postuar  08/07/2013  17:29
ju thoni qe sulejmani i madheritshem jepet ne albania screen po ne emigrantet s'shikojme gje ju lutemi na tregoni se e kemi ndjekur kete filem.
  
ornela
Postuar  08/07/2013  14:47
shume pjese e bukur :)
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim