English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 10
Vlerėso kėte video
4.5
42 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
10 Komente
ELI
Postuar  11/08/2013  23:14
ju lutem epizodin 182 eme radh se shum film interesante ju flm

  
Vesa
Postuar  20/06/2013  01:50
Mahidevrani me ekeqe se Hyrremja na doli,ne Turqi jam duke e shiku dhe Mahidevrani e paguajti dike ta helmoj Princ Mehemetin dhe vdiq Mehmeti,Hatixheja piu helmin vdiq,Hyrremja u kthye pas sa vitesh qe u zhduk po rolin po eluan nje aktore me e vjeter,dhe mbaroi edhe nje sezon ketu
  
erta
Postuar  15/06/2013  16:23
hyremin ne fillim ka qene shume e mire po tani e urej sepse i duket vetja si nje gje e rendesishme mahidervani eshte shume e mire sepse ajo qe nga dita qe ka ikur ska be ndonje gje te keqe
  
erta
Postuar  15/06/2013  16:23
hyremin ne fillim ka qene shume e mire po tani e urej sepse i duket vetja si nje gje e rendesishme mahidervani eshte shume e mire sepse ajo qe nga dita qe ka ikur ska be ndonje gje te keqe
  
erta
Postuar  15/06/2013  16:23
hyremin ne fillim ka qene shume e mire po tani e urej sepse i duket vetja si nje gje e rendesishme mahidervani eshte shume e mire sepse ajo qe nga dita qe ka ikur ska be ndonje gje te keqe
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim