English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 169
Sulejmani i Madherishem - Episodi 169  
Sulejmani i Madherishem - Episodi 169

Shto : Qer 03, 2013
07:59
Shikime : 58451
Komente : 45
Vlerėso kėte video
4.7
57 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
45 Komente
adlina
Postuar  08/08/2013  11:32
@Aida

ky esht vetem nje serial kjo nuk esht e weret :P
  
Vesa
Postuar  20/06/2013  01:57
me epafajshmja ketu eshte Hyrremja,ne fillim ja kan nxire jeten te gjith eedhe fytren ja dogjen tash kjo asgje spo ben p i mbron femijet e vet dhe deshiron qe te jen ne krye te Perandorise,Hyrremja grua e menqur dhe e vetmja qe dashuron Sylejmanin pa ndonje prapavije,pritni epizodet tjera Hyrremja me mira do del qka do bejn tjerat ,Mahidevrani e helmon Princ Mehmetin dhe vdes e kjo eshte mi la duart me gjak te cilen Hyrremja se ka ber asnjeher,e zhdukin Hyrremen me vite te tera dhe tash esht kthye por nuk gjen asgje si me par,Mehmeti ka vdek,Hatixheja piu helmin vdes,Mihrimahi e perzen Shah sulltan nga pallati e me radh e me radh po ne fund Hyrremja doli me emir se te gjitha
  
hannah
Postuar  16/06/2013  07:05
hyrem mbreteresh e mencur donte te ishte e lumtur mahidevrani budalle sa her donte ta mbyste hyremin kur ti kesh njerezit e keqinj rotulll te bejn qe te bejsh keq por hyremi hapi xhamia ia u mbushi barkun te varferve beri qe njerezit te luten per te cfar beri mahidevrani hatixhja me i mbrojt femijt e vet pritnin ibrahimin ti mbrontee me florin qe ja vodhi madherise shikojni pjeset qe do vijn sa qypa me flori ka ibr e tij se donte te behej mbret e varosen si qenin dhe varin sja din ku e ka mbreti ateher ja ka ndje zemra se cfar do te ndodhte me femijet e tij vetem njeri behet mbret
  
Aida
Postuar  15/06/2013  20:24
@hannah


Si donte te ishte e lumtur Hyrremi?Duke shkelur mbi te tjeret??Duke lyer duart me gjak??Nuk e di Hyrremi qe cdo krim qe ajo ben ka pasojat e veta per te paguar??Nuk e di Hyrremi qe ka nje Zot qe i shikon te gjitha padrejtesite qe ajo ben??Mahidevrani thjesht donte te mbronte dashurine qe kishte me Sulltanin,prandaj e sulmoi qe ne fillim dhe me pas hoqi dore dhe thjesht donte te mbronte veten dhe djalin e vetem nga Hyrremi por ishte e kote se Hyrremi e vrau Mustafane,kriminelja e dreqit.Nuk paskan te drejte Mahidevrani dhe Ibrahimi te vetmbrohen nga sulmet dhe intrigat e Hyrremit?Ca duhet te bejne ata,te rrine duarkryq?Po Hatixheja cduhet te beje,duhet te doje Hyrremin qe i vrau burrin??Sikur une te isha ne vend te Mahidevranit,Ibrahimit ose Hatixhese une do e vrisja Hyrremin me duart e mia dhe do shpetoja kaq jete njerezish qe Hyrremi i vret me pas
E Dime Historine e kemi lexuar.Por kur e ke lexuar dhe ti pse atehere bazohesh te filmi dhe thua qe ne pjeset qe do vijne del se Ibrahimi ka vjedhur floririn se donte te behej mbret??Kur do te mbrosh Hyrremin ti bazohesh te historia por kur do te shash Ibrahimin ,ti bazohesh te filmi.E pra,ne histrine e vertete,Ibrahimi nuk kishte vjedhur asgje,nuk kishte vjedhur florinj
  
hannah
Postuar  15/06/2013  09:17
pse bre ja fusni kot shifnja filmin mire kuptojna historine si ka qene para 500 vjetesh pastaj flisni nuk e dini ju si ka qen jeta mbreterore ne ate kohe i a vrasin tre djemt hyremit vetem njeri duhet te bet mbret hyremi donte te ishte e lumtur po si te ishte e lumtur me hatixhen ibrahimin mahidevranin qe vetem keq donin ta shihnin shikoini pjeset qe do te vijn sa florin e ka vjedhur ibrahimi se donte te behej mbret ia dinte te gjitha sekretet madheris cfar doni ju ma cka ju pelqen juve

  
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike