English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 36
Vlerėso kėte video
4.8
36 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
36 Komente
ana
Postuar  05/06/2013  23:24
pershendetje!

Nuk mund te shof asnje prej episodeve qe keni downloduar. mesazhi qe me del ne ekran eshte ky ''The video playback was aborted due to a corruption problem or because the video used features your browser did not support: http://webtv.albanianscreen.tv/siti/sito_alsattv/upload/images/streamsTest/sulejmani167.mp4''
une jam nje shikuese online e rregullt e juaja dhe kjo eshte e para here qe kjo po me ndodh. cfare mund te bej? advise please
  
EDISON
Postuar  03/06/2013  15:50
qitni EP tjera BRE
  
AS Programacion
Postuar  03/06/2013  09:09
@TeutaE nderuar teleshikuese e Albanian Screen.
Te gjitha Episodet e serialit dramatik 'Sulejmeni i madherishem' jane on-line ne faqen tone. Mjafton te klioni tek "KERKO" ne fillim te faqes me titullin e Episodot te kerkuar dhe mund ta shikone ne cdo kohe.
Nga Episodi i pare : http://webtv.albanianscreen.tv/pages/videot/sulejmani_i_madherishem__episodi_1/ALB
e te gjithe me rradhe jane ne faqen ne tone te WEB-it

AS Webmaster
   ')">
endi
Postuar  03/06/2013  02:47
Nuk e keni marre akoma vesh qe serialet i vendosin cdo te hene, pasi eshte dhene edhe ritrasmetimi i se djeles?!
  
endi
Postuar  03/06/2013  02:43
@belA


Po e leme fare me mire e po presim komentin tend perseri !!!
  
 
1  2  3  4  5  6  7  8 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim