English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 166
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 166  
Sulejmani i Madhėrishėm - Episodi 166

Shto : Maj 27, 2013
09:55
Shikime : 35772
Komente : 4
Vlerėso kėte video
4.5
36 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
4 Komente
dinore topallaj
Postuar  02/06/2013  21:47
pa na e mondsoni me e njoft historin e vjeter si dhe sundimtart e me parshem se si kan kalu ata shum mire u knaqum
  
dinore topallaj
Postuar  02/06/2013  21:46
pa na e mondsoni me e njoft historin e vjeter si dhe sundimtart e me parshem se si kan kalu ata shum mire u knaqum
  
eli
Postuar  30/05/2013  17:18
Epizodin 168 e me rend ju lutemi mos i vononi skem durim me prit se film i mir shum flm
  
eli
Postuar  30/05/2013  17:18
Epizodin 168 e me rend ju lutemi mos i vononi skem durim me prit se film i mir shum flm
  
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike