English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 20
Vlerėso kėte video
4.5
48 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
20 Komente
MELISA
Postuar  05/06/2013  22:19
SHUME I BUKUR FILMI
  
meli
Postuar  05/06/2013  22:18
film shume i bukur
  
atim
Postuar  27/05/2013  12:51
shum i bukur seriali sylejmani te madhrishm ju dua te gjithve
  
Ketri
Postuar  27/05/2013  00:23
Nuk e pushtojne dot Italine se do te hasen nen qendresen heroike te popullit tone heroik.I cili ka qene nje problem i madh dhe i padiskutushem i perandorise Otomane.Sulltani shpesh here shifte endrra sikur keshtjellen ja rrethonin fshataret e fshatrave te Shqiperise dhe trembej naten.
  
eli
Postuar  26/05/2013  17:14
Ju lutem 166 eme rend naj leshoni ti shohim se shum film i mir qitni te gjitha episodat flm
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim