English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 10
Vlerėso kėte video
4.4
41 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
10 Komente
fjolla
Postuar  20/10/2013  17:10
hyremi ma e mira dhe e bukura
  
kaltrina
Postuar  14/08/2013  17:58
a ka mundsi ma shpejt episodat tjera te sulltanit
  
Jessica
Postuar  26/05/2013  22:08
Hyrrem eshte shpirtkeqe,e ka zemren te zeze.Ajo eshte si psikopate,eshte me fiksime,paranojake, e padurueshme.Ajo nuk sheh asnjehere punen e saj,po she vetem si tu beje keq njerezve edhe kur ata si bejne gje asaj
Nuk eshte ndonje bukuri kushedi se cfare.Mahidevrani eshte 100 here me e bukur
Me i miri aty eshte Ibrahimi
  
Jessica
Postuar  26/05/2013  22:07
@hurrem


Hyrrem eshte shpirtkeqe,e ka zemren te zeze.Ajo eshte si psikopate,eshte me fiksime,paranojake, e padurueshme.Ajo nuk sheh asnjehere punen e saj,po she vetem si tu beje keq njerezve edhe kur ata si bejne gje asaj
Nuk eshte ndonje bukuri kushedi se cfare.Mahidevrani eshte 100 here me e bukur
Me i miri aty eshte Ibrahimi
  
Jessica
Postuar  26/05/2013  22:04
@hurrem ka shkruar:
@kinpra
acapo ca thuaa mojjj HYRREM...eshtee me e miraaa .. <3


Hyrrem eshte shpirtkeqe.Ajo u ben keq njerezve edhe kur ata si bejne gje asaj.Ajo femer se sheh kurre punen e vet,po sheh si tu beje njerezve sa me keq.Nuk eshte ndonje bukuri e rralle.Ka edhe me te bukura.Mahidevrani eshte 100 here me e mire
  
 
1  2 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim