English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 15
Vlerėso kėte video
4.6
48 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
15 Komente
kale
Postuar  28/05/2013  15:10
@Flori 

pale kur
  
mery
Postuar  20/05/2013  19:04
pse nuk pom hapen videot?????
  
Flori
Postuar  19/05/2013  16:02
Kur vazhdojn episodet e tjer ?
  
osmanir
Postuar  19/05/2013  04:21
po mendo pak o i pa mend ata ishin ketu ne tokat tona per me shum se 500vjet po te donin qe ta humbin faren e shqiptarin asnje nuk kishte fuqi ti thoshte jo por ata ishin te bazuar vetem per 1 perandori te madhe dhe perhapjen e fes islame jo me me dhun pra jo me an te majes se shpates
  
hurrem the best
Postuar  18/05/2013  21:03
Nn RR xourremm... jee me e miraa mojj.. <33
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim