English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 30
Vlerėso kėte video
4.6
60 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
30 Komente
alba
Postuar  17/05/2013  20:49
pse nuk po luajn tjerat seri , edhe sa duhet te presim deri sa te paraqiten serit tjera me radh
  
sama
Postuar  14/05/2013  12:41
anamaria dhamo ka me vdek ;)
  
hamshur
Postuar  13/05/2013  22:25
o po i mir zyrmryt aga
  
isa tdsh
Postuar  12/05/2013  12:45
fansa beni 100 like dhe komente per mua
  
anamaria dhamo
Postuar  05/05/2013  20:42
dhe sa seri te jera ka? po mire Hyremi vdes para Sulltanit? dini gje? dhe pse na lini ne ankth shtoini serite
  
 
1  2  3  4  5  6 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim