English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 22
Vlerėso kėte video
4.5
75 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
22 Komente
Imeri
Postuar  02/06/2013  10:50
Ēfa po ndodhe me epizodat tjera ?
Pse ka nje kohe qė nuki publikoni ?
SUKSESE
  
Cufo
Postuar  18/05/2013  20:59
Po episodi 164 a esht ?
  
Braqi
Postuar  13/05/2013  19:56
@matilda
o ti budal
  
Imer
Postuar  09/05/2013  18:51
Jeni te mrekullueshem
Komplimente
Shendet dhe suksese
PS
Nese keni mundesi na mundesoni episodat 162 e me larte

  
Shqiponja
Postuar  07/05/2013  15:40
Pershendetje AS jeni te nderuar e te respektuar, po ju shkruajme nga USA shteti I MICHIGANIT, ndjekim vazhdimisht programet tuaja ne internet, jemi shume te kenaqur pasi keni nje program te shkelqyer qe vertete ju falenderojme. Kemi plot 2 jave nuk mund ti shikojme filmat , aresya The video could not loaded or the format is not supported, ju lutemi kontrollojeni .
  
 
1  2  3  4  5 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim