English     Shqip
VIDEOS Sulejmani i Madherishem - Episodi 155
Sulejmani i Madherishem - Episodi 155  
Sulejmani i Madherishem - Episodi 155

Insert : Apr 15, 2013
14:13
Views : 88212
Comments : 47
Rate this video
4.5
114 votes

mouse over the bars rate
Embed
47 Comments
besa
Posted  17/08/2013  13:16
ju kisha lut ti vazhdoni epizodat te tjera pjesen tjeter se jemi knaq
  
suela
Posted  01/07/2013  08:53
valla me than drejten mehmeti as qe e ka menen me vdek kur ai i ka fancat pran bye
  
ela
Posted  23/06/2013  20:03
@Era

ishalla vdes hatixhja po jo edhe mehmeti
  
kena
Posted  22/06/2013  03:21
pse nuk i qitni episodet ne vazhdim,,.... ?!
  
Era
Posted  20/06/2013  01:46
nje realitet i hidhur,une jam duke e shikuar ne fox tv ne Turqi jam ne epizosen ku Sulltanesha Hatixhe pin helmin dhe vdes,Sulltanesha Mahidevran e paguan dike ta helmon shpaten e Princ Mehmetit dhe vdes Mehmeti,dhe kthehet Sulltanesha Hyrrem pas sa vitesh qe eshte zhdukur po fatkeqesisht nuk e luan Meyrem Uzerli rolin e Hyrremes e luan nje aktore me e vjeter,shume film i bukur
  
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Next
Add new comment
  Name  (required)
Email  (required)
  Send me an email if someone replies to my comment
 
Other of Period drama