English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 155
Sulejmani i Madherishem - Episodi 155  
Sulejmani i Madherishem - Episodi 155

Shto : Pri 15, 2013
14:13
Shikime : 88219
Komente : 47
Vlerėso kėte video
4.5
114 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
47 Komente
besa
Postuar  17/08/2013  13:16
ju kisha lut ti vazhdoni epizodat te tjera pjesen tjeter se jemi knaq
  
suela
Postuar  01/07/2013  08:53
valla me than drejten mehmeti as qe e ka menen me vdek kur ai i ka fancat pran bye
  
ela
Postuar  23/06/2013  20:03
@Era

ishalla vdes hatixhja po jo edhe mehmeti
  
kena
Postuar  22/06/2013  03:21
pse nuk i qitni episodet ne vazhdim,,.... ?!
  
Era
Postuar  20/06/2013  01:46
nje realitet i hidhur,une jam duke e shikuar ne fox tv ne Turqi jam ne epizosen ku Sulltanesha Hatixhe pin helmin dhe vdes,Sulltanesha Mahidevran e paguan dike ta helmon shpaten e Princ Mehmetit dhe vdes Mehmeti,dhe kthehet Sulltanesha Hyrrem pas sa vitesh qe eshte zhdukur po fatkeqesisht nuk e luan Meyrem Uzerli rolin e Hyrremes e luan nje aktore me e vjeter,shume film i bukur
  
 
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike