English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 15
Vlerėso kėte video
4.6
64 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
15 Komente
Shkodrani
Postuar  22/04/2013  03:44
@Erlind


Shum interesant qe ti as serialin nuk shikon meqe rri e numro se kush tjeter sheh e kush tjeter llap e shkrun. Apo e deshe dhe te dubluar serine ?!
Hajde tip "interesant" qe ne qenke, hajde.
  
Shkodrani
Postuar  22/04/2013  03:41
@iteg


Un jam jasht shtetit (ne Itali) dhe i shoh pa asnje tip problemi. Shih mos ke probleme me kompjuterin ose me ndonje azhornim driver video (Java ose tjeter) qe duhet te instalosh/azhornosh per nje shikim sa me te shpejte, te qarte e sigurisht pa probleme
  
linda
Postuar  21/04/2013  23:10
ku jan serit 156 e tutje nuk po mund ti shohe qe nje jave e teper
  
bedrije
Postuar  21/04/2013  07:58
une nuk po muj me i pa serialet pse qys se nga episodi 138 pse pse pse pse pseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  
toni
Postuar  18/04/2013  16:32
Dy episodet e fundit nuk hapen. Do shume kohe qe te behen load.
Kjo eshte hera e dyte qe une po ju shkruaj.
une ndodhem ne USA dhe online eshte menyra me e mire per te shikuar kete film
  
 
1  2  3 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim