English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 39
Vlerėso kėte video
4.5
99 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
39 Komente
gjergji
Postuar  30/07/2013  14:44
Tani qe eshte sezoni veres, nuk keni kohe ti hidhni serite e tjera te sulejmanit. Presim ti shikojme ne faqen tuaj qe eshte per tu lavderuar .Ju faleminderit !
  
venera
Postuar  12/05/2013  14:48
epizodi 159 del faton
  
irena
Postuar  30/04/2013  20:23
sulltaneshes hyrem nk ja kalon asnje sulltaneshe , princeshe dhe as skllave
  
Toni
Postuar  29/04/2013  01:33
Ju lutem serit e reja 158,159 falemderit
  
Fatoni
Postuar  29/04/2013  01:17
Pse spo dalin epizodi i 158 , 159 flm 'as screen'
  
 
1  2  3  4  5  6  7  8 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim