English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 20
Vlerėso kėte video
4.6
64 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
20 Komente
kelidilka@yahoo.com
Postuar  10/01/2014  21:14
zelfije po ti nuk e di qe pavarshisht te metave qe kishte pargaliu drejtonte perandorine osmane dhe kontriboi shume per perhapjen e saj ne 3 kontinente ,po ti pa ditur gje flet kot se koti
  
candy
Postuar  30/04/2013  03:09
ky eshte filmi me i bukur qe kam pare
  
zelfije[
Postuar  21/04/2013  16:09
sa mir qe ibrahimm pasha do vdes
  
zelfije[
Postuar  21/04/2013  16:09
sa mir qe ibrahimm pasha do vdes
  
arsa
Postuar  17/04/2013  16:48
hyrremi ma e mira
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim