English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 151
Sulejmani i Madherishem - Episodi 151  
Sulejmani i Madherishem - Episodi 151
Rregullat e haremit e vėnė Mustafanė me shpatulla pas murit. Ai duhet tė martohet me Helenėn ose duhet ta dėbojė nga sarajet. Hyrremi i jep urdhėr Rustem agės ta shpėtojė nga Firuzja, pa marrė parasysh pasojat.
Mihrimaja dhe Tashllėxhalliu vazhdojnė tė takohen. Rustem aga e fut nė kurth Firuzen duke e hedhur nga kali. Sulltan Sulejmani e qorton Mustafanė pėr mėnyrėn sesi ka marrė nė harem Helenėn, se kėshtu do turpėrojė familjen e tij dhe tė vajzės. Tė njėjtėn gjė bėn edhe me Mahidevranin duke e qortuar se i plotėson tekat tė birit.
Nė njė bisedė me ambasadorėt,  Ibrahim Pashai bėn njė gabim qė do t?i kushtojė shumė shtrenjtė.
Shto : Pri 01, 2013
12:00
Shikime : 91000
Komente : 39
Vlerėso kėte video
4.6
64 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
39 Komente
qendra
Postuar  18/05/2013  09:23
kur do paraqitet episodi 164, shikim te kendshem
  
Pajtimja
Postuar  04/05/2013  10:59
a e dini kur do del Firuze prej pallatit? ne cilin episod do dal nga pallati .??
  
rina
Postuar  16/04/2013  14:11
sulltanesha hyrrem me te vajzen e saj merimah jane me te bukurat ne pallat
  
LAURENTA
Postuar  09/04/2013  17:13
HYREM I LOVE<3<3<3<3<3<3<3HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHYREM.
  
LAURENTA
Postuar  09/04/2013  17:11
PO E PRES EPISODEN E FUNDIT TE FILMIT,,SULLTAN SYLEJMANI SHEKULLI MADHESHTORE,,ME KENAQSI<3.
  
 
1  2  3  4  5  6  7  8 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike