English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 18
Vlerėso kėte video
4.2
59 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
18 Komente
luana
Postuar  27/10/2014  14:07
Shum film i mir asht
  
luana
Postuar  27/10/2014  13:57
Shuuum film i mir
  
rolenda
Postuar  02/08/2013  18:23
sullltanesh hyrem ma e bukura dej tash
  
artina
Postuar  14/07/2013  20:54
@LAURENTA ka shkruar:
FILMI,,SULLTAN SYLEJMANI SHEKULLI MADHESHTORE,, ESHTE FILMI ME I MBREKULLUESHEM NGA TE GJITH FILMAT E TJER , QE KAM SHIKUAR...,PO PRESE SONTE FILMIN TUAJ TE SHKLQYER NGA TE GJITHE PERSONAT E ROBINJET E SYLEJMANIT TUAJ....HYREM UDHEHIQE HAREMIN ME MIR SE MAHIDEVRNJA E MUSTAFAI,SYLEJMAN PREJ HYREMIT MOS U NDAJ,POR PREJ ROBINJEVE TE TJRA.I LOVE ,,SULLTAN SYLEJMAN SHEKULLI MADHESHTORE,,...
  
artina
Postuar  14/07/2013  20:54
@Dita

ky serial nuk ben sepse nuk eshte hyrrem dhe nuk eshte interesant
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim