English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 150
Sulejmani i Madherishem - Episodi 150  
Sulejmani i Madherishem - Episodi 150
Siē e kishte lėnė me Ibrahim Pashėn, nė kėmbim tė largimit tė Firuzes nga sarajet, Hyrremi bėn tė mundur qė ai tė takojė vajzėn qė ka me Nigarin dhe ia ēon nė saraje.
Nė mėngjes fėmijėt e sulltaneshė Hatixhesė dhe Ibrahimit pyesin pėr fėmijėn e ardhur pranė tyre. Ibrahimi do t?ua tregojė, por e ndalon Hatixheja.
Tė nesėrmen, Hyrremi e shikon sėrish Firuzen nė harem dhe habitet. Arratisja e saj ishte vetėm njė lojė nga ana e pashait dhe sulltaneshė Hatixhesė. Hyrremi dyshon nė dėshirėn e madhe qė tregon Mihrimaja pėr tė shkuar nė Manisė, por e bija kėmbėngul se e ka marrė malli pėr Mustafanė.
Rrugės pėr nė Manisė, sulltani dhe Mehmeti bisedojnė pėr trashėgiminė e fronit. Sulejmani i thotė se kushdo qė ngjitet nė fron, ka tė drejtė tė vrasė vėllezėrit e tij.
Shto : Pri 01, 2013
11:51
Shikime : 121738
Komente : 18
Vlerėso kėte video
4.3
57 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
18 Komente
luana
Postuar  27/10/2014  14:07
Shum film i mir asht
  
luana
Postuar  27/10/2014  13:57
Shuuum film i mir
  
rolenda
Postuar  02/08/2013  18:23
sullltanesh hyrem ma e bukura dej tash
  
artina
Postuar  14/07/2013  20:54
@LAURENTA ka shkruar:
FILMI,,SULLTAN SYLEJMANI SHEKULLI MADHESHTORE,, ESHTE FILMI ME I MBREKULLUESHEM NGA TE GJITH FILMAT E TJER , QE KAM SHIKUAR...,PO PRESE SONTE FILMIN TUAJ TE SHKLQYER NGA TE GJITHE PERSONAT E ROBINJET E SYLEJMANIT TUAJ....HYREM UDHEHIQE HAREMIN ME MIR SE MAHIDEVRNJA E MUSTAFAI,SYLEJMAN PREJ HYREMIT MOS U NDAJ,POR PREJ ROBINJEVE TE TJRA.I LOVE ,,SULLTAN SYLEJMAN SHEKULLI MADHESHTORE,,...
  
artina
Postuar  14/07/2013  20:54
@Dita

ky serial nuk ben sepse nuk eshte hyrrem dhe nuk eshte interesant
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike