English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 149
Sulejmani i Madherishem - Episodi 149  
Sulejmani i Madherishem - Episodi 149
Hyrremi arrin tė krijojė institucionin e saj tė bamirėsisė, siē nuk kishte ndodhur kurrė me parė, me mbėshtetjen e gjithė familjeve fisnike tė Perandorisė. Ebusud efendiu vihet nė krye tė grupit tė studiuesve qė do rishkruajnė ligjet e Perandorisė. Hyrremi e vė Ibrahim Pashėn me shpatulla pas murit duke i kėrkuar tė largojė Firuzen, nė kėmbim tė sė bijės. Nė bashkėpunim me Hatixhenė, ai e largon Firuzen nga pallati pėr nė port.
Kur po pėrpiqej tė mbyste Helenėn, Fatmės i vijnė dhimbjet dhe i lind njė djalė Mustafait.
Shto : Mar 25, 2013
12:07
Shikime : 115403
Komente : 35
Vlerėso kėte video
4.6
65 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
35 Komente
aferdita
Postuar  14/10/2014  10:20
ku mund ti shohe edhe pjeset tjera prej 269 e tutje
  
eli
Postuar  02/09/2014  23:56
Ju pj 266 eme radh ju flm
  
olta
Postuar  12/07/2013  15:47
ju lutem epizodin 152
  
Eli
Postuar  08/06/2013  00:58
Ju lutem pj 170 eme radh flm
  
Eli
Postuar  08/06/2013  00:58
Ju lutem pj 170 eme radh flm
  
 
1  2  3  4  5  6  7 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike