English     Shqip
VIDEOT Sulejmani i Madherishem - Episodi 148
Sulejmani i Madherishem - Episodi 148  
Sulejmani i Madherishem - Episodi 148
Hyrremi e ka marrė nė harem vajzėn e Nigarit, vend nė tė cilin askush nuk mund ta gjejė. Ajo nis tė ngacmojė Ibrahim Pashėn pėr tė bijėn dhe ai e kėrkon si i ēmendur. Pasi kupton qė vajza ėshtė gjallė, Ibrahimi i kėrkon Hatixhesė t?i tregojė ku e ka mbajtur tė bijėn pėr kaq kohė. Pa e ditur, Nigari takohet me vajzėn nė harem, po Symbyl aga e largon nė kohė fėmijėn. Mihrimaja shkėmben letra dashurie me Tashllėxhalliun. Firuzja kėrkon tė afrohet sėrish me tė.
Shto : Mar 25, 2013
12:03
Shikime : 73908
Komente : 16
Vlerėso kėte video
4.8
45 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
16 Komente
genta
Postuar  23/05/2013  21:06
ju lutem episodin e 166
  
MELI
Postuar  14/05/2013  08:53
KUR DO VINI SERI TE REJA?
  
Rilind
Postuar  16/04/2013  15:34
  
edon
Postuar  10/04/2013  16:46
te dua merhimahhhhhhhhhhhhhhhhh
  
LAURENTA
Postuar  09/04/2013  14:41
 I love you hyrem .
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim
 
Te tjera te Dramė Historike