English     Shqip
  
Shto :  ,
Shikime : 
Komente : 18
Vlerėso kėte video
4.4
70 vota

mouse mbi shiritat e vlerėsimit
Implemento ne faqe
18 Komente
mihrimah
Postuar  29/03/2013  10:30
@lola ka shkruar:
e pa pare Hyrem je me e mire.

  
Ana
Postuar  24/03/2013  08:14
Kur do te vendosen serite e reja? Nje sugjerim, mire do te ishte ti vendosnit te shtune ose te diele, sikurse u vendosen heren e shkuar, e hena vjen me kaq shume pune, sa ne darke vone del koha per ti pare (me shume dremitim nga lodhja :/ )
  
alban
Postuar  23/03/2013  13:22
kur do vihen serite e tjera te premte apo te hene
  
xhuljana
Postuar  23/03/2013  11:47
perse nuk del episodi 148?Ju lutem nxirreni sps nuk e kam pare mbreme
  
adela
Postuar  23/03/2013  06:55
Pershendetje Albanianscreen , jeni te mekullueshm , doja te pyesja kur do i vendosni dy serite e fundit 148,149 te Sulejmanit te Madherishem ,ndodhem ne kine dhe mezi pres ti shikoj...hera e pare qe po vonoheni . Faleminderit per kenaqesin qe na dhuroni ju si TV .
  
 
1  2  3  4 
Tjetri
Bej nje koment te ri
  Emri  (i domosdoshėm)
Email  (i domosdoshėm)
  Mė njofto me email nėse dikush i pėrgjigjet komentit tim